Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę lub prowadzisz działalność, możesz skorzystać z dofinansowania KFS ( są dostępne przez biura pracy w poszczególnych powiatach) oraz z bonów szkoleniowych ( dostępnych po zarejestrowaniu w Bazie Usług Szkoleniowych). Dofinansowanie z bonów szkoleniowych odbywa się przez instytucje, które w poszczególnych województwach zajmują się dystrybucją środków na szkolenia.
Jeśli chcesz upewnić się czy dany kurs jest w bazie, wejdz na BUR »» i wpisz w wyszukiwarkę nazwę interesującego Cię kursu.

Z bonów w Bazie Usług Rozwojowych możesz skorzystać również w przypadku posiadania umowy zlecenie.

W razie pytań, prosimy o kontakt na adres mailowy biuro@fundacjahabilis.com Chętnie pomożemy w pozyskaniu i wypełnieniu odpowiednich dokumentów.

Poniżej podajemy informacje niezbędne przy składaniu wniosków o dofinansowanie

Dane adresowe firmy szkoleniowej:

Fundacja Pomocy Dzieciom HABILIS
ul. Biała Niżna 706 33-330 Grybów
Nr wpisu do KRS: 0000839630
Nr wpisu do RIS:730526281

Nr konta bankowego 90 1090 2590 0000 0001 4481 9377

Listę instytucji zajmujących się dystrybucją środków na dofinansowanie w ramach programu, udostępniamy poniżej:

Województwo Instytucja
Małopolska MARR S.A
podkarpackie Podkarpacka Izba Gospodarcza – dla przedsiębiorców z powiatów: krośnieński grodzki, krośnieński ziemski, jasielski, brzozowski, sanocki, leski, bieszczadzki, strzyżowski,

Stalowowolska Strefa Gospodarcza – dla przedsiębiorców z powiatów: tarnobrzeski grodzki, tarnobrzeski ziemski, stalowowolski, mielecki, niżański, kolbuszowski,

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – dla przedsiębiorców z powiatów: rzeszowski grodzki, rzeszowski ziemski, dębicki, leżajski, łańcucki, ropczycko-sędziszowski

świętokrzyskie Staropolska Izba Przemysłowo–Handlowa
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii
śląskie Centrum Usług Rozwojowych
wielkopolskie WARP
kujawsko-pomorskie Regionalny Fundusz Szkoleniowy
warmińsko-mazurskie RPO warmińsko-mazurskie
dolnośląskie ARR „ARLEG”
zachodniopomorskie Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
podlaskie Przedsiębiorcy – Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
lubuskie Zachodnia Izba Przemysłowo Handlowa Agencja Rozwoju Regionalnego S.A
opolskie Fundacja Rozwoju Śląska
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
łódzkie Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
HRP
ŁORKK