Z chęci pomocy dzieciom

Misja naszej fundacji

Fundacja Pomocy Dzieciom HABILIS została utworzona w 2020 roku. Profil działania fundacji jakim jest pomoc osobom niepełnosprawnym spowodował, że jednym z głównych celów statutowych jest organizowanie specjalistycznych kursów z zakresu leczenia i rehabilitacji. Współpracujemy z najlepszymi fizjoterapeutami i szkoleniowcami po to, aby zapewnić i utrzymać rzetelność oraz jakość naszych usług.

Nieustannie rozwijająca się technologia umożliwia coraz dokładniejszy i pełniejszy sposób badania i terapii. W trosce o jak najwyższą jakość, przeprowadzane szkolenia wykonujemy na najnowszych aparatach.

Organizujemy na terenie całego kraju całodobową opiekę wytchnieniową dla rodzin i opiekunów osób niepełnosprawnych.

Sprawdź możliwości dofinansowania

LogoLogo